My Body Lab | CH BLUE CITY (3 poziom)

KRIOTERAPIA (PAGANI CRYO T-SHOCK)

Wymrażanie ciała i twarzy

Krioterapia to metoda lecznicza, której istotą jest schładzanie powierzchni ciała niską temperaturą. Oddziałuje ona na układ hormonalny i odpornościowy. Powoduje wzmożone wydzielanie endorfin – hormonów, które działają przeciwzapalnie i przeciwbólowo. Zmniejsza obrzęki, stany zapalne i napięcie mięśni.

Korzyści z zabiegów Cryo T-shock (TWARZ)

Korzyści z zabiegów Cryo T-shock (CIAŁO)

Nasz sprzęt CRYO T-Shock jest naturalną alternatywą dla liposukcji oraz botoksu. To przełomowa technologia szoku termicznego posiadająca działanie wyszczuplające, liftingujące oraz zwalczające cellulit.

CRYO T SHOCK ™ wykorzystuje najnowocześniejszą termografię i krioterapię, aby zmienić kształt i obwód ciała oraz je odmłodzić. Naprzemienne stosowanie niskiej i wysokiej temperatury intensywnie stymuluje tkanki, dzięki czemu przyspiesza aktywność komórkowa całego ciała.

CRYO T SHOCK ™ aktywuje fibroblasty do produkcji kolagenu. Powoduje to odmłodzenie skóry, poprawę jej jędrności i gładkości oraz nadaje jej młodzieńczy blask. Jest to bezpieczna i naturalna alternatywa dla botoksu.

CRYO T SHOCK ™ w efekcie procesów krioterapii i termografii skutecznie niszczy komórki tłuszczowe, a co za tym idzie miejscowo trwale znika tkanka tłuszczowa i cellulit. Jest to bezinwazyjna alternatywa dla liposukcji.